EASTER CUP 2017 - Czech republic - Ice arenas Most, Litvínov

Easter cup 2017-cat.2005/2006 - 21.04.- 23.04.

Champions

Czech Stars Team 1 (Cz)

Dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost střely/speed on target: Denis Svoboda (P.N.Hockey)
rychlost/speed: Nikita Moyseyev (Bilyi Bars)  
slalom - slalom: Adam Titelbach (North Stars)
přesnost/shoot on target:Maxmilian Kirchebner (West Austria Select)  
penalty-hráč/player: Jan Šprynar (Czech Stars Team 1)
penalty-brankář/goalkeeper: Rosalia Ericsson (Blues Juniors Blue)

Champions group A and B (Ice arena Most)
1. Czech Stars Team 1 (Cz)
2. North Stars (Cz)
3. P.N.Hockey (Cz)
4. West Austria Select (A)
5. Bilyi Bars (Ua)
6. Talent Team (Nl)
7. Czech Stars Team 2 (Cz)
8. Blues Juniors Blue (Fin)
9. Blues Juniors White (Fin)
10.Sport Most (Cz)
11.Titans de Colmar (F)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Jiří Tesař (Czech Stars Team 1)
obránce/defender: Adam Drábek (P.N.Hockey)
útočník/forvard: Denis Horský (North Stars)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Oliver Lieskovec (North Stars)

Champions group C (Ice arena Litvínov)
1. Czech Challenge (Cz)
2. HC Mariánské Lázně (Cz)
3. HC Litvínov (Cz)
4. Avantgard Hockey (Eu)
5. Legia Warszava (Pl)
6. Obuda Hockey Academy (H)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Štěpán Stránský (Czech Challenge)
obránce/defender: Tymon Gajda (Legia Warszava)
útočník/forvard: Tomáš Prokůpek (HC Litvínov)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Marián Maštalíř (HC Mariánské Lázně)


Easter cup 2017-cat.2003/2004 - 17.04.- 20.04.

1. P.N.Hockey (Cz)
2. WTT Slovakia Talent (Sk)
3. HC Slovan Bratislava (Sk)
4. Debrecen HK (H)
5. HMS Select (Sk)
6. Czech Crazy Lions (Cz)
7. Obuda Hockey Academy (H)
8. Secler select (Rom)
9. Czech Stars Team  (Cz)

10.Eislöven Dresden (D)
11.Avantgard Hockey (Eu)
12.Sport Most (Cz)

Nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Tomás Antek (Debrecen HK)
obránce/defender: Patrik Fajmon (P.N.Hockey)
útočník/forvard: Václav Trubač (HC Slovan Bratislava)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Marcel Štefančík (WTT Slovakia Talent)

Dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost střely/speed on target: Josef Broš (Czech Crazy Lions)
rychlost/speed: Andrej Migila (HMS Select)  
slalom - slalom: Adam Holík (P.N.Hockey)
přesnost/shoot on target: Patrik Sokoli (HMS Select)  
penalty-hráč/player: Stanislav Svozil (P.N.Hockey)
penalty-brankář/goalkeeper: Vladislav Kučera (Czech Crazy Lions)

Easter cup 2017-cat.2007/2008 - 13.04.- 16.04.

Champions

North Stars (Cz)

Champions group A and B
1. Czech North Hockey (Cz)
2. WTT Slovakia Talent (Sk)
3. HC Rytíři Kladno (Cz)
4. HG 93 Nürnberg (D)
5. Legion (Ua)
6. HC AZ Havířov 2010 (Cz)
7. Czech Stars Team 2 (Cz)

8. HC Draci Bílina (Cz)
9. Sport Most (Cz)
10.Avantgard Hockey (Eu)

Champions group C
1. North Stars (Cz)
2. Berounští Medvědi (Cz)
3. Czech Stars Team 1(Cz)
4. Fénix Kaliningrad (Rus)
5. HC Slovan Louny (Cz)
6. HC Stadion Litoměřice (Cz)
7. Titans de Colmar (F)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Tobiáš Tvrzník (Czech North Hockey)
obránce/defender: Lukáš Kachlíř (WTT Slovakia Talent)
útočník/forvard: Vít Záhejský (North Stars)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Maxim Schäffer (HG 983 Nürnberg)

Dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost střely/speed on target: Nikolai Ovchinnikov (Avantgard Hockey)
rychlost/speed: Tereza Plosová (HC Stadiom Litoměřice)  
slalom - slalom: Šimon Šilhan (North Stars)
přesnost/shoot on target: Richard Halaš (WTT Slovakia Talent)  
penalty-hráč/player: David Sedláček (HC Slovan Louny)
penalty-brankář/goalkeeper: Jáchym Krátký (HC Slovan Louny)
                            Tobiáš Tvrzník (Czech North Hockey)

Easter cup 2017-cat.2001/2002 - 10.04.- 12.04.

1. Rögle BK (S)
2. Junosť Minsk (By)
3. Liba 11 Academy Košice (Sk)
4. Avantgard Hockey (Eu)
5. KJK C (Fin)
6. HC Daugava (Lv)
7. Eislöven Dresden (D)
8. Sport Most (Cz)
9.Moskitos Essen (D)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Eugen Rabčan (Liba 11)
obránce/defender: Nikita Lagutchik (Junosť Minsk)
útočník/forvard: Simon Erlandsson (Rögle BK)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: George Saakyan (Avantgard Hockey)

dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost střely/speed on target: Oskari Lahtinen (KJK C)
rychlost/speed: Nikita Lagutchik (Junosť Minsk)  
slalom - slalom: Patrik Frič (Liba 11 Academy Košice)
přesnost/shoot on target: Jaroslav Šešina (Sport Most)  
penalty-hráč/player: Ondřej Uher (Sport Most)
penalty-brankář/goalkeeper: Maksim Zhuravský (Junosť Minsk)

Easter cup 2017-cat.2002/2003 - 07.04.-09.04.

1. HIFK Challenger (Fin)
2. Czech Star Team (Cz)
3. Hockeyprom (B/D)
4. Team Talent (Nl)
5. Avantgard Hockey (Eu)
6. EHC 80 Nürnberg (D)
7. Antwerp Phantoms (B)
8. Sport Most (Cz)
9. VEU Feldkirch (A)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Almer de Boer (Team Talent)
obránce/defender: Maxmilián Petr Filip (Czech Stars Team)
útočník/forvard: Sami Tossavainen (HIFk Challenger)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Richard Brown (HIFk Challenger)

dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost střely/speed on target: Fabian Vonbank (VEU Feldkirch)
rychlost/speed: Robin van Calster (Hockeyprom Select)  
slalom - slalom: Daniel Boriskin (EHC 80 Nürnberg)
přesnost/shoot on target: Till Stinner (Hockeyprom Select)  
penalty-hráč/player: Benedikt Jiránek (EHC 80 Nürnberg)
penalty-brankář/goalkeeper: Renat Aznibakijev (Avantgard Hockey)

Easter cup 2017-cat.2004/2005 - 03.04.-05.04.

1. HC Litvínov (Cz)
2. North Stars (Cz)
3. Kiekko Laser 1 (Fin)
4. Kiekko Laser 2 (Fin)
5. Czech Star Team 1 (Cz)
6. Talent Team (Nl)
7. Czech Star Team 2 (Cz)
8. Harjun Kiekko 1 (Fin)
9. Avantgard Hockey (Eu)
10.Harjun Kiekko 2 (Fin)
11.HC Most (Cz)

 nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Artturi Tapaninaho (Kiekko Laser)
obránce/defender: Dominik Perný (North Stars)
útočník/forvard:  Adam Šikl (HC Litvínov)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: David Hauptvogel (HC Litvínov)

dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost střely/speed on target: Tim Schaasberg (Talent Team)
rychlost/speed: Tomi Heiskanen (Harjun Kiekko 1)  
slalom - slalom: Adam Bareš (Czech Stars team 1)
přesnost/shoot on target: Andrej Krapivnij (Avantgard Hockey)
penalty-hráč/player: Tom Speel (Talent Team)
penalty-brankář/goalkeeper: Artturi Tapaninaho (Kiekko Laser 2)

Easter cup 2017-cat.2009/2010 - 31.03.-02.04.

1. Pardaugava(Lv)
2. Avantgard Hockey (Cz)
3. Dívčí Hokej (Cz)
4. Deggendorf SC (D)
5. Czech Star Team 1 (Cz)
6. HC Letci Letňany 1 (Cz)
7. Pardaugava Prizma (Lv)
8. Bulls 2009 (Cz)
9. HC Most 1 (Cz)

10.HC Letci Letňany 2 (Cz)
11.HC Slovan Louny (Cz)
12.HC Kryzhinka Kyev (Ua)
13.Czech Stars Team (Cz)
14.HC Most 2 (Cz)
 
nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Oliver Pinc (Avantgard Hockey)
obránce/defender: Niko Fatyka (Deggendorf SC)
útočník/forvard:  Ricards Lisovskis (Pardaugava)
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Denis Viedemann (Avantgard Hockey)

dovednostní soutěže/skills competetion
rychlost střely/speed on target: Janis Jukáms (Pardaugava)
rychlost/speed:  David Jenka (HC Most)
slalom - slalom: Adéla Mynaříková (Dívčí Hokej)
přesnost/shoot on target: Leo Stelzl (Deggendorf SC)
penalty-hráč/player: Ricards Lisovskis (Pardaugava)
penalty-brankář/goalkeeper: Natálie Kušinová (Dívčí Hokej)

FaLang translation system by Faboba

Christmas cup - živě

videozde

Christmas cup-aktuálně

Easter cup 2018

více zde

Partneři


 




Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.