Novinky

Do utkání vstoupily oba dva celky velice opatrně, protože ani jeden nechtěl udělat chybu. Bylo k vidění něco málo z šancí na obou dvou stranách, než došlo k prvnímu vyloučení na straně Challenge. V přesilovce měl Czech Stars team obrovské šance, ale golman golman Challange podržel svůj tým, takže početní výhoda nebyla využita. Dále si zahrál přesilovou hru i druhý celek. Czech Stars Team oslabení v pořádku ustál, takže hra pokračovala 5/5. Při tomto počtu se jako první prosadil tým Challenge, když na 0:1 otevřel stav utkání Max Šrámek. Czech Stars Team se hnal po vyrovnání a tlačil svého soupeře. Měl jednu větší šanci za druhou, až se po přihrávce mezi kruhy objevil Daniel Badinka, který backhandovou střelou zakončil a vyrovnal na 1:1.

Druhá třetina se nesla v duchu samých vyloučení. Nejprve byl vyloučen celek Challange, jenže se provinil i Stars Team, takže se hrálo 4/4 a později 4/3, protože Czech Challenge ještě jednou fauloval. Po chvilce hry 5/5 došlo k dalšímu vyloučení a opět na straně Challenge. Czech Stars Team měl v přesilovce šance, ale přesto jí nevyužil. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou a následně příležitost v početní výhodě dostal i Czech Challenge. Tu ovšem nevyužil a naopak v plném počtu navýšil na 2:1 znovu Daniel Badinka. Dále padlo vyloučení na straně Czech Stars Teamu , takže Challenge dostal šanci na srovnání v početní výhodě, ale nebylo tomu tak. V závěru třetiny se ještě jednou provinil tým Stars, ale ani tentokrát Challenge přesilovku nezužitkoval. Naopak Czech Stars zaútočil ve čtyřech a třetí branku v řadě přidal Radek Janata.
V úvodu třetí třetiny tým Czech Challenge zabral a snížil na 3:2. Na opačné straně se uvolnil hráč Czech Stars Teamu, jenže byl faulován, takže se hrála přesilová hra. Tu Czech Stars využil a odskočil znovu na dvoubrankový rozdíl po střele Jan Šprynar. Czech Stars Team měl následně ještě další šanci, když vznikl před brankou Challenge závar, ale kotouč za jejich golmana nakonec nepropadl. V závěru třetiny to tedy ještě tým Czech Challenge zkoušel v power play, ale do prázdné brány po technickém gólu pečetil vítězství Radek Janata.