Novinky

Od začátku první třetiny byl aktivnější slovenský celek WTT Slovakia Talent, který se držel v obraném pásmu P.N. Hockey. Poté se dostali do útoky i Češi, ale ihned následovala obrovská šance Slovenska, když šel zcela sám na bránkáře P.N. Marcel Štefančík. To samé se opakovalo i na druhé straně, ale brankář WTT na poslední chvíli vytěsnil kotouč hokejkou. Poté se hrálo nahoru dolu než otevřel stav utkání na 1:0 Michal Šilhavý z P.N. Hockey. Posléze došlo k prvnímu vyloučení zápasu na české straně. WTT Slovakia Talent přesilovou hru nevyužilo, takže hra pokračovala dále 5/5. Do konce první třetiny už žádná jiná branka nepadla, takže skončila 1:0.

Druhá třetina začala brankou slovenského celku WTT, když na 1:1 vyrovnal Tim Danielčák. Poté bylo k vidění několik dalších šancí na obou dvou stranách, ale vedení si vzal opět P.N. Hockey po brance Martina Ryšavého. Dále došlo k dalšímu vyloučení, ale tentokrát na straně Slovenska. WTT se následně provinilo ještě jednou, takže hra pokračovala 5/3. Při této přesilovce přidal P.N. Hockey už třetí branku v řadě, když se znovu prosadil Martin Ryšavý. Češi byli poté lepším celkem a tlačili svého soupeře a to se jim také vyplatilo, protože už na 4:1 navýšil Patrik Fajmon. Následovalo sice ještě přečíslení na straně Talentu, ale gólová šance z této akce nakonec nebyla. Druhá třetina tímto tedy skončila 4:1.
Na začátku třetí třetiny došlo k vyloučení na české straně. P.N. Hockey si v oslabení bez potíží poradil a dokonce zaútočil i ve čtyřech. Přesilová hra se tedy WTT příliš nepovedla a při hře 5/5 se opět prosadil český celek, když se uvolnil Stanislav Svozil a přidal už pátou branku v řadě. Následovalo další vyloučení P.N. Hockey, ale ani tentokrát Slovensko přesilovku nevyužilo. To mohlo ale vzápětí napravit, protože bylo nařízené trestné střílení, které také WTT neproměnilo. Závěr třetiny už se spíše jen dohrával, takže si vítězství v kategorii ročníku 2003/2004 odváží P.N.Hockey po výhře 5:1.