Novinky

Od začátku první třetiny jsme sledovali vyrovnaný hokej, kdy jsme viděli po několika málo střel na obou dvou stranách, než otevřel stav utkání na 1:0 Milan Růžička z Czech North Hockey. Na to následně odpověděl i tým North Stars, když střelou pod horní tyč srovnal na 1:1 Jonáš Bednařík. Dále došlo k samostatnému úniku hráče Northu, který ale brankáře Czech Hockey nepřekonal. Následoval obrovský závar před brankou Czech North Hoceky, ale ani jeden hráč North Stars netrefil odkrytou klec. Poté došlo k prvnímu vyloučení zápasu na straně Czech North Hockey, takže si hvězdy zahrály přesilovku, která se jim ale příliš nevydařila. To ovšem mohl tým North Stars napravit, protože došlo k dalšímu vyloučení, takže hra pokračovala 4/5. Oslabení Czech Hockey ustál bez větších problémů, takže první třetina skončila 1:1.

Ve druhé třetině došlo opět k vyloučení na straně Hockey, ale ani tentokrát North početní výhodu nevyužil. To samé platilo i o chvilku později, kdy se opět Czech provinil. Při hře 5/5 se následně prosadily hvězdy, kdy zůstal před brankou úplně osamocen Jonáš Bednařík a navýšil na 1:2. Dále došlo také k vyloučení na straně North Stars, takže Czech North Hockey dostal šanci v přesilové hře. Ta jim sice na gólu nepřidala, ale po chvilce hře v plném počtu přeci jen srovnal na 2:2 Filip Frolík. Na to ale znovu odpověděly hvězdy a střelou z úhlu si vzal zpět vedení Šimon Šilhan. Czech North Hockey si zkomplikoval situaci, když šel znovu do oslabení, které nakonec ustál. V závěru třetiny to tedy ještě Hockey zkoušel v power play, ale North Stars pečetil vítězství do prázdné brány po střele Víta Záhejského.
North Stars tedy zvítězil ve strhujícím finále 4:2.