Novinky

13.12. Christmas cup 18 - Dovednostní soutěže/skill competetions cat.10/11

rychlost/speed: Michal Němec (Czech Stars)                         
slalom - slalom: Matyáš Kucer (Czech Stars)
přesnost/shoot on target:Tomáš Výborný (Czech Stars)
penalty-hráč/player: Vlastimil Mikulenka (South Stars)
penalty-brankář/goalkeeper: Nelltje Maiwald (HC Litvínov)

12.12. CHRISTMAS CUP 2018 - cat.10/11 -plan (Actual HERE)

13.12.
07,30 Draci Bílina - Avantgard Hockey Cz
07,30 Piráti Chomutov II - Czech Stars Team 10
08,20 Mostečtí Lvi - Litvínov II
08,20 Piráti ChomutovI  - Sparta Praha I
09,20 HC Litvínov I - Czech Stars Team 11
09,20 Avantgard Hockey Eu - South Stars
10,10 Pilsen Wolves - HC Draci Bílina
10,10 Avantgard Hockey Cz - Piráti Chomutov II
11,10 Slovakia Talents - Mostečtí Lvi

Číst dál: CHRISTMAS CUP 2018 - cat.10/11 -schedule

12.12.Christmas cup 2018-cat.2009/10 - Champions

1. HT Slovácko (Sk)
2. HC Sparta Praha (Cz)
3. Czech Stars Team (Cz)
4. South Stars (Cz)
5. HC Litvínov (Cz)
6. HC Draci Bílina (Cz)
7. Mostečtí Lvi (Cz)
8. Avantgard Hockey (Eu)

nejlepší hráči turnaje/best players of tournament
brankář/goalkeeper: Oliver Pinc (HC Litvínov)
obránce/defender: Tobias Béreš (HT Slovácko)
útočník/forvard: Šimon Kříž (Czech Stars Team)  
nejproduktivnější hráč/The Most productive player: Samuel Platil (HC Sparta Praha)

Dovednostní soutěže/skill competetions
rychlost/speed: David Shtefanyuk (HC Sparta Praha)   

Číst dál: Christmas cup 2018-cat.2009/10 - Champions

12.12. CHRISTMAS CUP 2018 - cat.09/10 -Dnešní program (Actual HERE)

12.12.
08,00 HC Draci Bílina - Avantgard Hockey
08,50 Czech Stars Team - South Stars
09,50 HC Litvínov - Mostečtí Lvi
10,40 Slovakia Talents - Sparta Praha
11,40 Avantgard Hockey - HC Litvínov
12,30 Mostečtí Lvi - HC Draci Bílina
13,30 for 3.place  3 - 4
14,30 final        1 - 2
15,30 Closing ceremony

11.12. CHRISTMAS CUP 2018 - kat.09/10 - Dnešní plán-(Actual ZDE)

08,00 Slovakia Talents - Czech Stars
08,50 Sparta  Praha - Avantgard Hockey
09,50 HC Draci Bílina - Czech Stars Team
10,40 HC Litvínov - Slovakia Talents
11,40 South Stars - Mostečtí Lvi
12,30 Slovakia Talents - HC Draci Bílina
13,30 Czech Stars Team- HC Litvínov

Číst dál: 11.12. CHRISTMAS CUP 2018 - kat.09/10 - Dnešní plán

10.12. Christmas cup 18 - Dovednostní soutěže/skill competetions
cat.09/10

rychlost/speed: David Shtefanyuk (HC Sparta Praha)                        
slalom - slalom: Václav Budka (Mostečtí Lvi)
přesnost/shoot on target: Adam Béreš (Czech Stars)
penalty-hráč/player: Sebastian Taliga (HT Slovácko)
penalty-brankář/goalkeeper: Viktor Vlčko (HT Slovácko)

FaLang translation system by Faboba

CHRISTMAS CUP 2018

Facebook aktuálně zde

Easter cup 2019

více zde

SUMMER CUP 2019

info zde

Partneři


 




Powered by Joomla!. Design by: free joomla theme simulator  Valid XHTML and CSS.